Elall, spol. s r.o.

Flexibilné a intuitívne ovládanie prístroja prostredníctvom veľkého all-in-one počítača

Zvýšená bezpečnosť pacienta

Neustále aktuálny prehľad o stave dýchacích orgánov pacient

Lahké čistenie a nenáročná údržba

 

 

Servoventilátor Chirana AURA V new: Revolučný partner do medicínskeho prostredia 

Zdravotnícke a medicínske zariadenia si už svojou podstatou vyžadujú tie najkvalitnejšie technické riešenia, aké aktuálny trh poskytuje. O to viac, ak sa jedná o oddelenia, na ktorých o živote pacienta rozhodujú nielen sekundy ale aj úroveň technického zabezpečenia. Podmienka hygienickosti, spoľahlivosti, bezpečnosti, jednoduchosti ovládania a technickej kvality sa v takomto prípade stáva prioritou, ktorá musí byť nevyhnutne naplnená. Počítače Uniq PC 150 tieto náročné kritéria spĺňajú. Preto boli vybrané ako integrálna súčasť dýchacieho prístroja Chirana AURA V.

 


 

Uniq PC 150 v Servoventilátore Chirana AURA V

Vďaka pasívnemu chladeniu a uzavretému systému bez otvorov má Uniq PC 150 úplne tichú a čistú prevádzku, ktorá je v porovnaní s inými počítačovými zostavami extrémne spoľahlivá a bezpečná. Kvalitu zobrazenia zabezpečuje až 15 palcová obrazovka. Vyššia svietivosť a LED podsvietenie poskytuje dokonalú čitateľnosť aj pri silnom umelom svetle, aké sa bežne nachádza na operačných sálach.

Jedinečný vodeodolný systém a špeciálna povrchová úprava, ktorá navyše umožňuje čistenie detergentmi na báze alkoholu, robí z tohto systému ideálneho pomocníka do zdravotníckych zariadení.

 


 

Flexibilné a intuitívne ovládanie prístroja a vyššia bezpečnosť pacienta

Vďaka dotykovej obrazovke s intuitívnym rozhraním je ovládanie serveroventilátora veľmi jednoduché a intuitívne a to aj v gumených rukaviciach, alebo s mokrými rukami. Monitor má navyše až 360⁰ rádius otáčania, ktorý si môžu zdravotníci nastaviť presne podľa svojich aktuálnych potrieb bez toho, aby narušili komfort pacienta. Chirana AURA V prináša aj nové možnosti zvýšenia bezpečnosti pacienta. Pri neočakávaných okolnostiach sa napríklad aktivuje trojúrovňový systém varovania. Ten nepracuje len prostredníctvom zvukovej či svetelnej signalizácie, ale aj vyhodnotením a zapamätaním príčiny. Pri vzniku akútnej situácie ponúka možnosť rýchleho zavedenia štartovacích parametrov ventilácie podľa hmotnosti pacienta. Na základe záložnej frekvencie alebo s príslušnou aplikáciou sa pritom stále vykonáva automatický backup ventilácie i všetkých dostupných údajov.

 


 

Neustále aktuálny prehľad o stave dýchacích orgánov pacienta

Pätnásť palcový all-in-one PC s LED podsvietením, ktorý je vhodný aj do extrémnych podmienok, poskytuje ošetrujúcemu personálu aktualizované a kompletné informácie o stave pacienta. Všetky monitorované parametre ventilačnej činnosti sa zároveň uchovávajú v pamäti prístroja po dĺžku 24 hodín, čo zvyšuje bezpečnosť pacienta a efektivitu starostlivosti zo strany lekára.

 


 

Ľahké čistenie a nenáročná údržba

Inovatívne materiály i konštrukčné riešenie prístroja umožňujú takmer bezúdržbovú starostlivosť. Vysokoodolná dotyková plocha displeja, účinne zabraňuje jeho poškodeniu. Vonkajší okraj počítača je navyše chránený gumou zvyšujúcou jeho odolnosť voči otrasom a úderom. Celú zostavu chráni aj prachuvzdorný a vodeodolný systém a špeciálna povrchová úprava povrchu. Dôležitým plusom je však najmä nenáročnosť čistenia akýmkoľvek detergentom, vďaka ktorému sa zabezpečí vysoká úroveň hygienickosti v medicínskom prostredí.